Emelie Bergbohm

Grundare och VD
emelie@bohmbohmroom.com
+46 (0)73 06 96 778

Mattias Desac

Kreativ chef och Projektledare
mattias@bohmbohmroom.com
+46 (0)73 94 92 850

Birna Bolladóttir Wallin

Producent
birna@bohmbohmroom.com
+46 (0)73 25 21 713

Maja Hjort

Projektledare PR och Kommunikation
maja@bohmbohmroom.com
+46 (0)73 76 87 311

Ewik Rodell

Producent
ewik@bohmbohmroom.com
+46 (0)76 03 13 919

Sanna Neumann

Praktikant
Kommunikation och Produktion
sanna@bohmbohmroom.com
+46 (0)70 72 62 564